Громадська організація

Всеукраїнська Асоціація учасників бойових дій

+38 096 87 87 260, +38 095 90 05 808
afcamato@gmail.com
Понеділок, 08 грудня 2014 13:31

Вітаємо з поповненням!

  • 2971

Яких би життєвих перипетій не зазнавала людина, які б перешкоди не долала, як би не страждала - завжди вона знаходить прихисток і розраду в сім'ї, де її підтримують, розуміють, жаліють. На жаль війна на Сході внесла свої корективи в українські сім'ї. Але жага до перемоги настільки незламна, що, навіть, імена немовлят підтверджують переможний дух українців.

В родині військовослужбовця Левченка Олександра Олександровича, котрий брав участь у бойових діях на сході України, 14.11.2014 народилася донечка. І назвали дівчинку Вікторією. Мама дівчинки, Світлана Миколаїна, не стримує подвійного відчуття радості . По-перше, народження донечки, по- друге, повернення чоловіка живим та неушкодженим із зони АТО. Побратими Олександра привітали молодого татуся з народженням другої дівчинки. Так, сім'я Левченко виховує ще одну донечку - Анастасію, якій всього чотири рочки. І друга донечка в сім' ї військовослужбовця додала впевненості в щасливе майбутнє України, яка посідатиме гідне місце серед інших європейських держав.
Олександре, ''Асоціація учасників бойових дій та учасників АТО'' вітає Вашу родину з поповненням та бажає здоров'я немовляті, миру та злагоди Вашій молодій сім'ї.

Top