Громадська організація

Всеукраїнська Асоціація учасників бойових дій

+38 096 87 87 260, +38 095 90 05 808
afcamato@gmail.com
Четвер, 22 червня 2017 09:33

«Літній кубок учасників бойових дій»

  • 1658

РЕГЛАМЕНТ ТУРНІРУ

Турнір не є комерційним і проводиться з метою популяризації риболовного спорту серед учасників бойових дій.Турнір проводиться за сприяння Федерації риболовного спорту України та підтримки Білоцерківського клубу CarpFishingBC.

В змаганні можуть прийняти участь команди, члени якої є учасниками бойових дій. Посвідчення УБД – ОБОВ’ЯЗКОВЕ.
Місце проведення: Київська область, Таращанський р-н, село Малоберезянське, "Хутір Малоберезянський".
Час проведення: 16.07.17 року.
Прибуття та реєстрація спортсменів -16.07.17,з 06-30 до 07-00. Жеребкування і збори капітанів 07-20.
Старт - 16.07.17 о 08-00,
Фініш – 16.07.17 о 16-00,
Закінчення змагань, нагородження та бенкет 16.07.17. о 17.00,
У турнірі можуть взяти участь 24 команд.
Контактний телефон: +38096 941 11 66 Дмитро

2. ЗАЯВКИ НА УЧАСТЬ У ЗМАГАННЯХ.
2.1. Заявки на участь приймається по телефону. Для реєстрації необхідно повідомити: район, прізвище та назву команди (прізвище та ім’я учасників).
2.2. Планована кількість команд –24.
2.3. Склад команди – мінімум 2 (два) спортсмена, ( учасник може виступати сам, тільки після погодження зборами капітанів).
2.4. Команди що подали попередню заявку, повинні в обов’язковому порядку повідомити організаторів про запізнення на реєстрацію. За команду,яка відсутня (не приїхала або не повідомила про запізнення) на момент жеребкування, жеребкування проводиться в загальному порядку присутніми організаторами турніру.
2.5. Розміри рингу всередині яких розміщуються команди під час змагань - 8x8 метрів, розмір сектора 20 м. берегової лінії. Переміщення спортсменів обмежене краями секторів, перехід в сусідній сектор можливий за згоди суддів.
2.6. Оргкомітет в праві відмовити команді в прийомі заявки без пояснення причин.

3. ЗБОРИ КАПІТАНІВ
3.1. Збори капітанів носить інформативний характер і проводяться до початку змагань. Відповідно до пункту № 8 цих правил, на цих зборах затверджується журі, для розгляду поданих протестів, прийняття санкцій, визначення результатів змагань і т.п..

4. ЖЕРЕБКУВАННЯ
4.1. Жеребкування проводиться під контролем організаторів, в наступному порядку:
Під час реєстрації капітан команди, під наглядом суддів, витягує порядковий номер за яким він буде виходити на жеребкування. Жеребкування проводиться по сформованому списку під час реєстрації.
4.2. У разі відсутності капітана або уповноваженого представника команди, жереб тягне представник суддів.

5. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ
5.1. Кожній команді дається термін для заїзду в сектор і на підготовку.По приїзду до місця проведення змагань рибалки повинні розмістити всі свої оснастки і прикорм всередині сектора, визначеного жеребкуванням. Підготовка оснасток і прикорма, може бути почата до сигналу,щоозначаєпочатокзмагань.
5 2. Учасники змагань добираються до місця проведення змагання власним транспортом.
У залік вся упіймана риба вагою від 0 кг.Впіймана риба повинна зберігатися в безпечних для риби садках (із тканини або гуми) використання металевих садків – ЗАБОРОНЕНО!Ніякий інший спосіб зберігання спійманої риби під час змагань НЄДОПУСКАЄТЬСЯ!
5.3. Риба, пред'явлена на зважування зі слідами ушкоджень, отриманих в результаті явно недбалого з нею поводження, в залік не йде і є підставою для застосування штрафних санкцій.
5.4. Риба йде в залік, навіть якщо вона випадково не спіймана за губу, азабагрена. Цілеспрямоване багріння риби заборонено.
5.6. Дозволенозагодовуватися і ловити на насадки тваринного походження в живому і неживому вигляді. Використання металевих приманок – ЗАБОРОНЕНО!
5.5. Після завершення змагання залишки прикормузабороняється викидати водойму.
5.6. Використання підсаки – ОБОВ’ЯЗКОВЕ!
5.7. Кожен учасник повинен знати регламент змагань і виконуватийогоправилавповному обсязі.
5.8. Довжина вудилищ не повинна перевищувати 5 м.
5.9. Дозволено використовувати лише поплавцеву оснастку з одним гачком. Використання матчевих вудлищ ЗАБОРОНЕНО.
5.10. Жилки на вудилищах після закидання не повинні виходити за умовні межі сектора лову (в т ч. і в крайніх секторах), що утворюються уявними лініями, що є продовженням бічних сторін секторів.
5.11. Оснастки можуть бути доставлені в точку лову тільки за допомогою вудилища. Кожне вудлище може бути оснащене тільки одним одинарним гачком.
5.12. Всі маніпуляції під час закидання вудилищ дозволено тільки в зоні сектору Закидання вудилищ поза межами сектору, з даху автомобілів та інше — ЗАБОРОНЕНО.
Радіокеровані пристосування і ехолоти — заборонені.
Дозволено застосування механічних сигналізаторів клювання, а також електронних сигналізаторів клювання.
5.13. Заборонено передавати кому-небудь свою спійману рибу, чи взаємно приймати від кого-небудь спійману рибу.
5.14. Годування та закидання оснасток проводиться з берега,для виважування та підсачування спійманої риби і дозволено заходити у воду «по коліна».
5.15. Після закінчення змагання спортсмени повинні прибрати в секторі усе сміття.
5.16. Будь-які рибальські пристосування, які приводяться в рух стисненимповітрям, газом або електрикою, заборонені.
5.17. Рух автотранспорту учасників, заведення двигунів та увімкнення фар, в процесі змагань заборонено(крім транспортних засобів організаторів змагання).
5.18. Заїзд гостей можливий.
5.19. Тільки спортсмени команди можуть користуватися підсаком.
5.20. Учасники НЄ МАЄправа приймати жодної допомоги від інших осіб під час ловлі риби.
5.21. Якщо під час виважування риба зачепила жилки сусідів, вона може бути зарахованою лише за згодою сусідів.
5.22. Спортсмени можуть використовувати зону свого сектора за власним розсудом. Рибалки інших команд, зобов'язані переміщатися не створюючи шуму поблизу секторів лову,. Всі дії, пов'язані безпосередньо з рибною ловлею (закидання оснасток, виваження, підгодовування, підсачування риби), повинні здійснюватися рибалками усередині своїх секторів.
Закидати прикорму можна рукою або за допомогою ручної «рогатки» (для підгодовування), «парашута», ковша з довгою рукояттю (одноручного або дворучного) або без неї, за допомогою одно-і дворучної трубки-кобри, катапульти на тринозі, що приводиться в дію розтягуванням джгута вручну, потужність, якої залежить від характеристик гумового джгута і сили його розтягування.
5 23. Під час змагання судді можуть знаходиться в секторі, позаду рибалок справа або зліва, не заважаючи процесу лову, але маючи можливість спостерігати за їх риболовлею.
5.24. Спортсмени зобов'язані, на першу вимогу суддів, надати (вимотати) одне або декілька вудилищ для перевірки.
5.25. Акредитованим фотокореспондентам і відео операторам, таіншим особам дозволено заходити в сектори, тільки з дозволу капітана команди.

7. ЗВАЖУВАННЯ
7.1.Зважування проводиться двома суддями. Воно здійснюється оперативно і не рідше одного разу на 3 години.
7.2.Зважування повинно проводитися за допомогою протестованих ваг.
Записи із зазначенням результатів зважування мають бути розбірливі і зрозумілі як суддям, так і самим спортсменам.
7.3.Ніхто, окрім учасників, рибу яких зважують, суддів та членів журі (у разі виникнення спірних ситуацій), не має права втручатися в хід зважування ні словесно, ні будь-яким іншим чином. Одна людина з бригади проводить зважування, інша фіксує результат у протоколах змагань.
7.4. Риба повинна знаходитися усадкахдо приходу бригади суддів.
7.5. Риба виймається з садка на короповому матраці і перекладається в сумку для зважування одним з членів «двійки»; після зважування риба обережно відпускається у водойму.
Під час зважування учасник повинен бути поруч, щоб контролювати процес і підписуєпротокол, в якому фіксується вага кожного екземпляра.
7.6. Ніякі протести з приводу ваги спійманої риби після завершення зважування, повернення її у водойму та підписання протоколу не приймаються.
7.7. Риба з категорії «найбільша риба» (Біг Фіш) не зараховується в загальний протокол команди по загальній вазі упійманої риби.
7.8. Рибою в категорії «найбільша риба» (Біг Фіш), вважається один екземпляр упійманої риби від 2,0 кг!

8. ЖУРІ
8.1. У функції журі входить розгляд можливих апеляцій та накладення передбачених правилами санкцій. Склад цього журі формується до початку змагання під час зборів капітанів.
До складу журі входять:
-Представник організаторів.
-1-2 Капітаниз команди учасників, якиі визначаються шляхом жеребкування, або голосування.
-Головний суддя турніру.
8.2. Якщо правила були порушені рибалкою або командою, якою представлений хтось із членів журі, то останній не може брати участі в голосуванні з цього питання.
8.3. Члени журі зобов'язані знаходитися безпосередньо на місці проведення змагання, щоб при необхідності робити різні заяви і приносити протести.Місце, де будуть постійно чергувати один або кілька членів журі, має бути повідомлено учасникам.


10. САНКЦІЇ РОЗРАХУНКОВА ТАБЛИЦЯ САНКЦІЙ:
10.1. ПОПЕРЕДЖЕННЯдається суддею за порушення наступних пунктів:
• Використовувалися вудилища завдовжки більше 5-х метрів.
• Жилки виходять за лінії сектора.
• Запасні вудлища були розміщені на підставках, де знаходяться задіяні в ловлі вудлища, або були направлені (закинуті) в воду.
• Поблизу секторів ловлі, рибалки інших команд зобов'язані переміщатися, не створюючи шуму.
• Спіймана риба мала видимі свіжі пошкодження (крім ранки від гачка) на тілі - вирвана луска, кровоточать рани на тілі, поламані плавники.
• Спіймана риба може зберігатися тільки в підсаку зануреному у воду, або в спеціальному садку.
• У разі допомоги у підсачуванні, чи виважуванні риби сторонніми особами, дана риба зарахована не буде.
• Риба переносилася в руках. Перенесення риби на мат повинно відбуватися в короповому мішку, а назад у воду, тільки з коропового мату або із суддівського мішка для зважування.
• Риба відпускалася необережно, що могло спричинити її ушкодження.
• Заборонено викидати у водойму залишки прикорму по закінченні змагань.
• Тількисуддям,організаторам, та репортерам, дозволено заходити в сектори. Сторонні особи можуть знаходиться в секторі, тільки з дозволу судді, та самої команди (попередньо отримати згоду сусідів) і мати на руках картку гостя, видану в суддівському таборі. Якщо гості, без дозволу, будуть помічені вночі - дивись додаток «Дискваліфікація»
• Всі дії, пов’язані безпосередньо з рибним ловом (закидання, виважування, підгодовування, взяття риби в підсак), повинні здійснюватися рибалками усередині своїх секторів.
• Неприбраний сектор по закінченні змагань.
• Недбале поводження з не заліковою рибою .
• Суперечки із суддею - штраф .
• Втручання в хід зважування риби без дозволу суддів.
• При отриманні двох попереджень, третєДИСКВАЛІФІКАЦІЯ
10.2. ДИСКВАЛІФІКАЦІЯдається Головним суддею за грубе порушення наступних пунктів:
• Команда намагалася пред'явити мертву рибу для зважування.
• Суддями було виявлено більше одного гачка на оснащенні.
• Спроба ловити на будь-яку снасть, крім описаної цим регламентом.
• Спроба ловити на більш ніж на 4 вудилища одночасно (по 2 на учасника).
• Спроба передати команді живу рибу, або будь яким іншим чином вплинути на результати змагань.
• При виявленні спроб будь-якої допомоги, пов'язаноїз процесом лову(глядачі, сусідня команда).
• Будь-яка спроба доставити оснастку способом, відмінним від закиду з берега вудлищем.

11. ПОРЯДОК РОЗПОДІЛУ МІСЦЬ.
11.1. Загальний розподіл місць проводиться відповідно до ваги спійманої залікової риби. У разі рівності ваги, переможець визначається по кращому середньому улову, тобто загальна вага ділиться на кількість виловлених екземплярів.
11.2.У номінації «Найбільша риба» переможець визначається по найбільшому спійманому коропу або амуру. В разі однакової ваги застосовується параметр – «довжина риби» (довше краще)
11.3. Підсумковий розподіл місць визначається організаторами в присутності членів журі.

13. ЦЕРЕМОНІЯ ЗАКРИТТЯ І НАГОРОДЖЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ
13.1. Церемонія закриття і нагородження команд,проходить по закінченню змагання.
13.2. Три перші команди в загальному заліку отримують золоті, срібні та бронзові медалі
13.3. Команда що зловила найбільшу рибу –може отриматидодаткову винагороду.
1-е місцегрн.призи + медалі

Top