Громадська організація

Всеукраїнська Асоціація учасників бойових дій

+38 096 87 87 260, +38 095 90 05 808
afcamato@gmail.com
Середа, 07 жовтня 2015 11:30

Реанімобілі для АТО

Нарешті прийшов до фінішної прямої Проект "Всеукраїнської асоціації учасників бойових дій" по забезпеченню підрозділів, які приймають участь в АТО сучасними реанімобілями.

Це була нелегка та кропітка праця багатьох людей. Завдяки єднанню меценатів та фермерів, водіїв та автомеханіків, поліграфістів та учасників АТО, дані карети швидкої допомоги вирушать на схід України для виконання завдань з надання першої медичної допомоги нашим бойовим побратимам у 72 ОМБр, 30 ОМБр та батальйону «Миротворець».
Дані карети швидкої допомоги були придбані в Європі та завезені в місто Біла Церква. Після чого на різних станціях технічного обслуговування вони пройшли обслуговування ходової частини, кузовні роботи, діагностика двигунів, виконана заміна гуми на зимню, з спеціального синього Європейського кольору вмілими діями поліграфістів вони набули червоного кольору. Спеціальним медичним обладнанням дані карети швидкої допомоги будуть дообладнані в районі виконання бойових завдань підрозділами в зоні АТО.
Висловлюємо велику вдячність та подяку всім хто долучився для реалізації даного проекту:
Меценату Єфименко Костянтину Олексійовичу, фермеру Засуха Тетяні Володимирівні, представникам Харківського підрозділу Асоціації учасників АТО Воскобойникову Вадиму Володимировичу та Аріх Ігорю Володимировичу, керівникам станцій техобслуговування «Клуб Мерседенс Бенс» м.Київ, «Фронтова майстерня» м.Біла Церква Кицун Сергію Івановичу, Соколенко Дмитру Валерійовичу, Косенко Олександру Олександровичу, Карамалак Вадиму Івановичу, колективу ЗАТ «Росава» за надану зимову гуму, водіям Павлу Гайдук та Павлу Осауленко, які доставили дані автомобілі з Європи, а також всим колективам та учасникам АТО які вложили свою душу в реалізацію цієї мрії.

Слава Україні!
Далі буде….

Медиа

Top