Громадська організація

Всеукраїнська Асоціація учасників бойових дій

+38 096 87 87 260, +38 095 90 05 808
afcamato@gmail.com
Понеділок, 24 лютого 2020 16:25

Західний реабілітаційно-спортивний центр НКСІУ ОГОЛОШУЄ про початок реєстрації на безкоштовні реабілітаційно-спортивні збори для людей, які перенесли черепно-мозкові травми

  • 588

На базі Західного реабілітаційно-спортивного центру НКСІУ впродовж 2020 року проходитимуть десятиденні реабілітаційно-спортивні збори для людей, які перенесли черепно-мозкові травми.

Перші стартують вже 21 березня, тож встигніть заповнити анкету учасника табору.На базі Західного реабілітаційно-спортивного центру НКСІУ впродовж 2020 року проходитимуть десятиденні реабілітаційно-спортивні збори для людей, які перенесли черепно-мозкові травми. Перші стартують вже 21 березня, тож встигніть заповнити анкету учасника табору.
Саме реабілітація для таких пацієнтів є важливим кроком на шляху повернення до максимально комфортного життя, соціалізації та отримання позитивної динаміки лікування.
Західний реабілітаційно-спортивний центр через проведення таких таборів надає можливість підвищити рівень функціонування, покращити фізичні якості, досягти незалежності в повсякденному житті, ознайомитися з адаптованими видами спорту та повернутися до активного соціального життя.
ЩО ОТРИМАЄТЕ:Реабілітаційно-спортивні збори – це різнопланові реабілітаційні заходи. Це і фізична терапія, і ерготерапія, і фізкультурно-спортивна реабілітація, і рекреаційна терапія, а також заняття з нейропсихологом.
Реабілітаційні послуги будуть надаватись у формі індивідуальних та групових занять згідно з індивідуальним графіком учасника. Під час надання послуг буде здійснюватися поточний моніторинг динаміки учасника та оцінка прогресу в досягненні намічених цілей. За необхідності будуть вноситися корективи до індивідуальної програми та коригуватимуться цілі. Моніторинг стану здоров’я та основних життєвих показників учасника будуть здійснюватися з постійним медичним супроводом.
Окрім комплексного обстеження фахівцями мультидисциплінарної команди ЗРСЦ з використанням специфічних клінічних інструментів, учасники отримають повторну оцінку ефективності втручання. По завершенню роботи табору для кожного будуть складені домашні програми реабілітації.

http://westsportcenter.com.ua/category/project/

Top