Громадська організація

Всеукраїнська Асоціація учасників бойових дій

+38 096 87 87 260, +38 095 90 05 808
afcamato@gmail.com
Вівторок, 05 вересня 2017 08:52

У суботу, 2 вересня, на Білоцерківщині відбулася довгоочікувана подія – більш як сто учасників АТО та членів їх родин отримали свідоцтва про право власності на землю для ведення особистого селянського господарства.

  • 192

У суботу, 2 вересня, на Білоцерківщині відбулася довгоочікувана подія – більш як сто учасників АТО та членів їх родин отримали свідоцтва про право власності на землю для ведення особистого селянського господарства.

Ще вчора вони були бійцями, воїнами, котрі захищали свою землю, а вже сьогодні стали повноправними господарями двох її гектарів.
Суботнього дня завітав до Білої Церкви голова Київської обласної державної адміністрації Олександр Горган, аби висловити слова вдячності учасникам АТО!
Передача у власність земельних ділянок – це свідчення глибокої шани і поваги, яку висловлює український народ своїм захисникам, бо земля є нашою найбільшою цінністю.
«Низький уклін вам, шановні, за ваш подвиг і героїзм, за вашу самовідданість і самопожертву. За те, що ви не шкодували свого життя, захищаючи цілісність, незалежність і суверенітет нашої держави», - наголосив очільник області, звертаючись до присутніх учасників АТО.
У свою чергу ми ГО «Всеукраїнська асоціація учасників бойових дій» висловили слова вдячності керівництву Київської облдержадміністрації, голові Білоцерківської райдержадміністрації Геннадію Джегуру та голові Білоцерківської районної ради Віталію Гринчуку.
«Це був складний і тривалий процес, - зазначив голова правління Асоціації В’ячеслав Вовченко. – Майже два роки ми стукали у всі двері, намагаючись віднайти вільну землю. І наш сьогоднішній успіх – це результат співпраці влади, бізнесу і громади. Ми, як громадська організація, взяли на себе левову частку в організації процесу, пошуках землі і оформленні відповідних документів. Представники влади, які сьогодні присутні на заході, надавали нам всебічну підтримку, а представники бізнесу – фермерське господарство "Гайок" (керівник Бевза Володимир Миколайович), фермерське господарство «АГРОРОСТ» (керівник Антоненко Костянтин Григорович) та ТОВ "АГРО-УБД" (керівник Дячук Віталій Олексійович) віддали на користь учасникам АТО земельні ділянки, які були у їхньому використанні. Ми вдячні всім за співпрацю».
Наразі триває процес із виділення земельних ділянок учасникам АТО. Очікується, що невдовзі ще понад 200 учасників бойових дій отримають свідоцтва про право власності на землю для ведення особистого селянського господарства.

Top